Nad morzem, a szczególnie w naszym rejonie jest zawsze wiele do zrobienia!

14-31 maja 2024


Polecamy seniorom skorzystanie z naszej oferty (noclegi + wyżywienie) w maju i we wrześniu w cenie od 100 do 145 zł za dobę! (w zależności od standardu pokoju). Oczywiście seniorów gościmy z otwartymi ramionami również w pozostałym czasie (czerwiec, lipiec, sierpień) jednak w tych miesiącach cena za pobyt jest wyższa - zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Za 7-dniowy pobyt z wyżywieniem w pakiecie komfort zapłacimy więc:
-1680 zŁ - za 2 osoby (nocleg+wyżywienie) w maju
-1890 zł - za 2 osoby (nocleg + wyżywienie) we wrześniu

Tanie wczasy dla seniorów 2024

Najniższa cena w maju (14 maja do 31 maja 2024)
PakietNoclegCena za osobę/doba
Pakiet komfort
(7, 10 lub 14 dni)
Pokoje z łazienką: 2-osobowe bez balkonu oraz 3 i 4 -osobowe z balkonem115,00 zł
Cena zawiera 2 posiłki: śniadanie
i obiadokolację
Pakiet komfort plus
(7, 10 lub 14 dni)
Pokoje 2-osobowe z łazienką i tarasem lub balkonem120,00 zł
Cena zawiera 2 posiłki: śniadanie
i obiadokolację
Pakiet standard
(7, 10 lub 14 dni)
Pokoje 2-osobowe z balkonem i prywatną łazienką na korytarzu100,00 zł
Cena zawiera 2 posiłki: śniadanie
i obiadokolację
Najniższa cena we wrześniu (1-12 września 2024)
PakietNoclegCena za osobę/doba
Pakiet komfort
(7, 10 lub 14 dni)
Pokoje z łazienką: 2-osobowe bez balkonu oraz 3 i 4 -osobowe z balkonem135,00 zł
Cena zawiera 2 posiłki: śniadanie
i obiadokolację
Pakiet komfort plus
(7, 10 lub 14 dni)
Pokoje 2-osobowe z łazienką i tarasem lub balkonem145,00 zł
Cena zawiera 2 posiłki: śniadanie
i obiadokolację
Pakiet standard
(7, 10 lub 14 dni)
Pokoje 2-osobowe z balkonem i prywatną łazienką na korytarzu120,00 zł
Cena zawiera 2 posiłki: śniadanie
i obiadokolację

Najważniejsze jest przebywanie na świeżym powietrzu. Wiosną, jesienią i zimą nad morzem występuje szczególnie dużo jodu, który ma wiele zdrowotnych właściwości.

Przebywając na dworze korzystamy też ze światła słonecznego – nie jest ono tak palące i intensywne jak latem, ale wciąż można czerpać z niego wiele korzyści. Światło słoneczne jest nadrzędnym czynnikiem warunkującym właściwy metabolizm i równowagę hormonalną w ustroju. Poprawia nastrój i powoduje dobre samopoczucie. Codzienne wystawianie się na słońce powoduje wytwarzanie melatoniny, która reguluje sen. Światło słoneczne może mieć charakter leczniczy w przypadku ostrej i przewlekłej depresji, szczególnie w połączeniu z ruchem. Promienie słoneczne wzmacniają kości. W skórze pod wpływem światła słonecznego produkowana jest witamina D, która zwiększa pobór wapnia z jelit. Jednym słowem przebywając na słońcu wzmacniamy swoją odporność! Pozornie zwykłe spacery po plaży, mogą przynieść nam tak wiele korzyści zdrowotnych. Dlatego też wczasy dla seniorów nad morzem cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Dla osób, które lubią troszkę więcej aktywności, polecamy spacery z kijkami nordic walking. Ta forma ćwiczeń przede wszystkim rozwija układ mięśniowy, kształtuje sylwetkę i jednocześnie odciążane zostają kolana, stawy i kręgosłup. A dodatkowo (UWAGA PANIE) to dobra metoda na spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej 😊Dla spragnionych ciszy, spokoju i czystego powietrza, polecamy zwyczajne spacery po plaży

Można je urozmaicić poszukiwaniem bursztynów, które dają się znaleźć w czasie porannego spaceru brzegiem morza - wśród glonów, kamyczków i muszelek. Samodzielnie znalezione bursztyny z pewnością przyniosą wiele radości. Można również wybrać się na poszukiwanie muszelek. Jedno i drugie może być bardzo przyjemnym zajęciem, wzbogaconym o wrażenia dźwiękowe (szum fal) a dodatkowo sprawi, że staniemy się posiadaczami unikatowych prezentów np. dla wnucząt 😊


GRZYBOWO DLA SENIORÓW

Grzybowo jest również świetnie dostosowane dla miłośników jazdy na rowerze. Tak więc dla lubiących nieco więcej aktywności fizycznej polecamy również tą formę spędzania czasu. Jeśli to jeszcze za mało, to polecamy dalsze atrakcje np. zwiedzanie Kołobrzegu (autobus do Kołobrzegu zatrzymuje się 200 m od naszego ośrodka). A tam zwiedzić można molo, latarnię morską, zespól fortyfikacji, wybrać się na rejs statkiem lub skorzystać z innych unikatowych atrakcji. Jakich?

Po orzeźwiającym spacerze i licznych atrakcjach odpoczną Państwo w przytulnych pokojach, w stonowanej kolorystyce i wygodnym wyposażeniu, które dopełnią relaksu i sprawią, że nabiorą Państwo nowych sił 😊

Całość uzupełni dobrze skomponowane pożywienie – posiłki oparte na lokalnych, świeżych produktach. Urozmaicone, kolorowe i apetyczne dania wzmocnią organizm i dodadzą energii. A jeśli chcecie Państwo skorzystać z czegoś nowego – polecamy wybór diety wegetariańskiej! Zdrowa, roślinna kuchnia bez mięsa i tym samym bez cholesterolu może być miłym doświadczeniem i zaowocować jeszcze lepszym samopoczuciem. Interesują Cię wczasy dla seniorów z wyżywieniem - nasze miejsce będzie idealne!

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."