Oferujemy 12 przytulnych pokoi
2-, 3- i 4-osobowych z łazienką (toaleta, prysznic, umywalka), które zlokalizowane są w dwóch budynkach naszego ośrodka. Dodatkowo dysponujemy 2 pokojami 2-sobowymi pokojami, które również posiadają prywatne łazienki, ale na korytarzu (poza pokojem). Z tego względu cena tych dwóch pokoi jest niższa.

Pokoje usytuowane są na pierwszym i drugim piętrze oraz na parterze. W zależności od preferencji, dokonując rezerwacji, można zgłosić swoje życzenie co do lokalizacji pokoju. Jeśli będzie taka możliwość (wolne miejsca), wówczas kierownik ośrodka dokona rezerwacji na pokój na wybranym poziomie. W każdym innym przypadku pokój zostanie przydzielony losowo.

W każdym z pokoi znajdują się łóżka ze świeżo wymienianymi materacami i nową, białą pościelą oraz z bawełnianymi kocami. Pokoje wyposażone są również w  płaskie telewizory, czajniki kuchenne, podstawowe naczynia oraz suszarki balkonowe (na kostiumy, ręczniki). Pokoje są widne - posiadają duże okna.

Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć Wi-Fi – zasięg jest zarówno w pokojach jak i na terenie ośrodka. Dysponujemy łącznie 36 miejscami noclegowymi.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."