Dojazd Kołobrzeg-Grzybowo

Wybierając się na wczasy do Grzybowa najlepiej jest w pierwszej kolejności znaleźć połączenie do Kołobrzegu, gdyż jest to większe miasto, położone bardzo blisko Grzybowa (5 km) Do Kołobrzegu można dostać się pociągami lub PKS-ami. Po opuszczeniu tych środków transportu znajdziemy się na dworcu (PKP lub PKS) w Kołobrzegu, które usytuowane są niemal w tym samym miejscu.

Z Kołobrzegu mamy dwie główne opcje do wyboru:

Autobusy komunikacji miejskiej

Pętla autobusów znajduje się tuz przy dworcu. Do Grzybowa jedzie linia nr 6. Jadąc do naszego ośrodka należy wysiąść na przystanku "Nadmorska przy Zielonej", a następnie pokonać pieszo jakieś 200 metrów. Przed podróżą warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy na stronie komunikacji miejskiej w Kołobrzegu lub zadzwonić do sekretariatu korzystając z poniższych danych:
Strona internetowa komunikacji miejskiej w Kołobrzegu
Komunikacja Miejska
ul. Solna 2
78-100 Kołobrzeg
+48 94 35 552 50 | Sekretariat
E-mail: komunikacja@km.kolobrzeg.pl

Bilety - aktualne zasady zakupu.
Oprócz linii autobusowych komunikacji miejskiej miedzy Kołobrzegiem a Grzybowem kursują również busy obsługiwane przez prywatnych przewoźników "Expres Bus". Wybierając tego przewodnika, należy wysiąść w Grzybowie na przystanku "Grzybowo oś "Bałtyk". Z przystanku jest około 700 metrów do ośrodka.
Rozkład z Kołobrzegu do Grzybowa
Rozkład z Grzybowa do Kołobrzegu
Dane kontaktowe do firmy przewozowej:
Express Bus
78-100 Kołobrzeg
Kniewskiego 23/17
tel: 94 3524570
http://expressbus.kolobrzeg.pl

Taksówka


Jeśli cenią sobie Państwo wygodę polecamy wybrać się do Grzybowa taksówką. Postój taksówek znajduje się tuż przy dworcu PKP (biorąc taksówkę bezpośrednio spod dworca zapłacą Państwo wyższą cenę). Jest również możliwość zamówienia taksówki - zaprzyjaźnionego taksówkarza, który chętnie wozi naszych gości z dworca do ośrodka jak również w drugą stronę. Taki kurs trzeba wcześniej zarezerwować telefonicznie powołując się na nasz ośrodek. Wówczas koszt przejazdu wyniesie 30-35 zł. Kontakt: PAN GRZEGORZ KOWALCZYK - TAKSÓWKARZ TEL. 695 776 010

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy


W razie problemów, pytań i wątpliwości co do Państwa podróży prosimy o kontakt z nami (609-602-488) - chętnie pomożemy! Chcemy by nasi czuli się dobrze nie tylko w czasie pobytu u nas, ale również podczas podróży do naszego ośrodka, co składa się na pełne doświadczenie z wakacji.

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Spędziłam w Przystani urlop z synem i psem labradorem. Lipiec 2020. Polecam. Świetne miejsce. Cudowni ludzie zarządzający, fajna ekipa, dobra atmosfera. Spokojnie i miło. Pokoje urządzone prosto w skandynawskim stylu, łazienka czysta i schludna. Pyszne jedzenie! Dostępny czajnik i kubeczki oraz sprzęt na plażę. Blisko plaża i ścieżki spacerowo- rowerowe. Do psiej plaży 15min. spaceru laskiem. Extra, polecam, na pewno wrócimy :)

Agata Ch., Lipiec 2020

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."