Port rybacki w Kołobrzegu
3 sierpnia 2023
Wczasy dla seniorów nad morzem – maj 2024
31 stycznia 2024
Pokaż wszystkie

Komunikacja miejska w Kołobrzegu zawiesza sprzedaż biletów u kierowców

Drodzy Goście, pragniemy Was poinformować o istotnej zmianie w zakresie komunikacji miejskiej, która zacznie obowiązywać od 1 stycznia 2024 roku.

Spółka Komunikacja Miejska w Kołobrzegu podjęła decyzję o zaprzestaniu sprzedaży biletów jednorazowych u kierowców autobusów, zgodnie z obserwowanym trendem korzystania z płatności mobilnych. Ta zmiana ma na celu poprawę punktualności pojazdów oraz dostosowanie się do nowoczesnych form płatności.

Od 1.01.2024, aby skorzystać z transportu publicznego, należy skorzystać z jednej z alternatywnych form zakupu biletów:

  1. Bilet elektroniczny: Możecie go wyrobić w punktach obsługi klienta przy ul. Grochowskiej i Jagiellońskiej.
  2. Aplikacje mobilne: Wystarczy zainstalować jedną z dostępnych aplikacji mobilnych, takich jak Skycash czy goPay, aby dokonywać płatności za bilety bezpośrednio ze swojego telefonu.
  3. Płatność kartą w biletomatach: Nadal istnieje możliwość zakupu biletu poprzez płatność kartą w dostępnych biletomatach.

Trwają pracę również nad dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak płatności za pomocą aplikacji bankowych oraz kodów QR, aby korzystanie z transportu było jeszcze łatwiejsze i bardziej dostosowane do współczesnych standardów.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."