Kalendarz imprez na sierpień i wrzesień 2023 w Gminie Kołobrzeg
2 sierpnia 2023
Komunikacja miejska w Kołobrzegu zawiesza sprzedaż biletów u kierowców
14 grudnia 2023
Pokaż wszystkie

Port rybacki w Kołobrzegu

W porcie rybackim znajduje się ciekawy pomnik przedstawiający rybaka i jego żonę, którzy trzymają sieć rybacką. Na trzymanej przez nich sieci można usiąść i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie 📸 Rzeźba została odsłonięta w 2013 roku, a jej autorem jest Romuald Wiśniewski.
Kiedy już odpoczniemy na ławeczce można przystąpić do zwiedzania portu rybackiego. Kolorowe kutry🛥, sprzęt i sieci z pewnością przyciągną nasze oczy i stworzą okazję do zrobienia fajnych, pamiątkowych zdjęć.
Na koniec koniecznie zajrzyjcie na 🐠TARG RYBNY🐟!
👉Szyprów 1, 78-100 Kołobrzeg (czynne do 14.00, ale lepiej być rano by mieć wybór) i zaopatrzeć się w świeżo złowione ryby i przetwory rybne 😋

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."