Kiedy należy zapłacić za pobyt?

W dniu przyjazdu należy zgłosić się do biura i zarejestrować się oraz opłacić należność za wczasy.


Czy trzeba brać ze sobą ręczniki?

Tak – osobiste ręczniki do wycierania należy zabrać ze sobą.


Czy koc z pokoju można wynosić na plażę?

Nie, koce które są w pokojach są wysokiego gatunku i nie wolno ich wynosić na plażę. Ośrodek posiada do wypożyczenia kocyki plażowe (należy się po nie zgłosić do kierownika ośrodka).


Co jeszcze można wypożyczyć?

-rowery
-kije do nordic walking
-leżaki (15 zł/cały pobyt)
-parawany


Czy ze stołówki można sobie wziąć coś na później?

NIE. Opłata za posiłek obejmuje to, co jedzą Państwo w stołówce podczas spożywania posiłku, a nie jedzenie na wynos (na kolejne posiłki w ciągu dni). Wyniesione jedzenie nie zależnie od ilości, będzie traktowane jako kolejny posiłek i naliczona zostanie opłata jak za pełnowartościowe danie. Osoby, które mają życzenie zjeść coś pomiędzy śniadaniem a obiadokolacją (np. z racji przyjmowania leków) mogą wykupić w naszym ośrodku lunch-pakiet (prowiant w cenie 10 zł, który jest przygotowany w naszej kuchni w wersji tradycyjnej lub wegetariańskiej i zapakowany na wynos).


Kiedy można dokonać rezerwacji na następny rok?

Rezerwacji można dokonać w każdej chwili – nawet z rocznym wyprzedzeniem, gdyż miejsca w ośrodku zajmują się bardzo szybko. Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 609 602 488 lub mailowo biuro@osrodekprzystan.pl . W przypadku rezerwacji przez e-mail należy poczekać na odpowiedź i potwierdzenie terminu.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności zostaną przekazane przez Administratora po wyrażeniu niniejszej zgody - na przesyłanie newsletter\'a."