Kiedy należy zapłacić za pobyt?

W momencie dokonywania rezerwacji nasi goście są proszeni o wpłatę zadatku przelewem. Zadatek wynosi zawsze 30 % wartości całej rezerwacji. W dniu przyjazdu należy zgłosić się do biura i zarejestrować się oraz opłacić pozostałą należność za wczasy oraz opłatę klimatyczną. Płatność należy uregulować gotówką.


Czy można płacić kartą?

Nie. Nie posiadamy terminala płatniczego. Akceptujemy płatność gotówką.


Czy trzeba brać ze sobą ręczniki?

Tak – osobiste ręczniki do wycierania należy zabrać ze sobą.


Czy koc z pokoju można wynosić na plażę?

Nie, koce które są w pokojach są wysokiego gatunku i nie wolno ich wynosić na plażę. Ośrodek posiada do wypożyczenia kocyki plażowe (należy się po nie zgłosić do kierownika ośrodka).


Co jeszcze można wypożyczyć?

-rowery (40 zł/cały pobyt)
-kije do nordic walking
-leżaki (20 zł/cały pobyt)
-parawany
-zabawki plażowe dla dzieci (wiaderka, łopatki, samochody itp


Kiedy można dokonać rezerwacji na następny rok?

Rezerwacji można dokonać w każdej chwili – nawet z rocznym wyprzedzeniem, gdyż miejsca w ośrodku zajmują się bardzo szybko. Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 609 602 488 lub mailowo biuro@osrodekprzystan.pl . Gdy w momencie dokonywania rezerwacji nie jest dostępny jeszcze cennik na kolejny rok, kierownik ośrodka wpisuje rezerwację i kontaktuje się telefonicznie w styczniu (kiedy sa już dostępne aktualne ceny na dany rok. Wówczas jest możliwość niezobowiązująco odwołać rezerwację, bądź potwierdzić ją zaliczką. W przypadku rezerwacji przez e-mail należy poczekać na odpowiedź i potwierdzenie terminu.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."