Kiedy należy zapłacić za pobyt?

W momencie dokonywania rezerwacji nasi goście są proszeni o wpłatę zadatku przelewem. W dniu przyjazdu należy zgłosić się do biura i zarejestrować się oraz opłacić pozostałą należność za wczasy.


Czy można płacić kartą?

Nie. Nie posiadamy terminala płatniczego. Akceptujemy płatność gotówką.


Czy trzeba brać ze sobą ręczniki?

Tak – osobiste ręczniki do wycierania należy zabrać ze sobą.


Czy koc z pokoju można wynosić na plażę?

Nie, koce które są w pokojach są wysokiego gatunku i nie wolno ich wynosić na plażę. Ośrodek posiada do wypożyczenia kocyki plażowe (należy się po nie zgłosić do kierownika ośrodka).


Co jeszcze można wypożyczyć?

-rowery (20 zł/cały pobyt)
-kije do nordic walking
-leżaki (20 zł/cały pobyt)
-parawany


Kiedy można dokonać rezerwacji na następny rok?

Rezerwacji można dokonać w każdej chwili – nawet z rocznym wyprzedzeniem, gdyż miejsca w ośrodku zajmują się bardzo szybko. Rezerwacji można dokonać telefonicznie: 609 602 488 lub mailowo biuro@osrodekprzystan.pl . W przypadku rezerwacji przez e-mail należy poczekać na odpowiedź i potwierdzenie terminu.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."