O nas

POKOJE

Ośrodek dysponuje 14 przytulnymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi w dwóch budynkach.

12 pokoi posiada własną łazienkę (toaleta, prysznic, umywalka), natomiast 2 kolejne pokoje posiadają własne łazienki na korytarzu, dzięki czemu ich cena jest niższa. W każdym z pokoi znajdują się łóżka ze świeżo wymienianymi materacami, nową, białą pościelą i eleganckimi kocami. Pokoje wyposażone są również w telewizory i czajniki kuchenne. Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć WiFi – zasięg jest zarówno w pokojach, jak i na terenie ośrodka. Dysponujemy łącznie 36 miejscami noclegowymi.

STOŁÓWKA Ośrodek dysponuje własną stołówką, która pomieści około 30 osób. W sezonie letnim w stołówce serwowane są śniadania w formie bufetu/stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Do wyboru dla naszych gości są kuchnie: tradycyjna lub wegetariańska.

NA TERENIE OŚRODKA

Nasz ośrodek jest otwarty na potrzeby naszych najmłodszych gości. Posiadamy mini placyk zabaw z domkiem do zjeżdżania (zjeżdżalnią), mini piaskownicą, bujakami sprężynowymi i ławeczkami dla rodziców. Teren jest niewielki, ale ogrodzony i bezpieczny. Więc kiedy potrzeba nam chwili wytchnienia i odpoczynku możemy spędzić przyjemnie czas na ławeczce, mając oko na swojego malucha.

Wewnątrz budynku - w świetlicy - również zorganizowany jest kącik dla najmniejszych dzieci, gdzie mogą skorzystać z dostępnych zabawek lub zająć się rysowaniem, układaniem puzzli itp. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć na kanapie, która znajduje się w tym samym pomieszczeniu i skorzystać z naszej biblioteczki zaopatrzonej w ciekawe książki – szczególnie polecamy literaturę dotyczącą zdrowia!

LOKALIZACJA

Grzybowo jest świetnie usytuowane – leży na terenie tzw. depresji grzybowskiej, a morze w tym miejscu tworzy akwen wodny zwany Zatoką Grzybowską – właśnie dlatego woda jest tutaj cieplejsza niż np. w Kołobrzegu. Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, w związku z czym obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej. Nasi goście korzystają więc nie tylko z walorów estetycznych i przyrodniczych Grzybowa, ale również z właściwości leczniczych klimatu i leczniczego wpływu morza.

LOKALIZACJA OŚRODKA

Ośrodek Przystań odznacza się wyjątkowo korzystną lokalizacją.

Położony jest przy ulicy Plażowej – najbardziej znanej ulicy Grzybowa, gdyż tą właśnie ulicą wędruje się nad morze do głównego zejścia na plażę. Nasz ośrodek znajduje się 200 m od tarasu widokowego! Skrzyżowanie ulicy Plażowej z Nadmorską stanowi atrakcyjny dla turystów punkt - centrum Grzybowa. W promieniu dosłownie kilku metrów znaleźć można restauracje, bary, wędzarnie ryb, kioski i sklepiki z pamiątkami. Jednym słowem - nasi goście mają wszędzie blisko :)


Zobacz galerię

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

36

miejsc noclegowe


14

przytulnych pokoi


13660

gości


44

lata doświadczenia"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."