O nas

POKOJE

Ośrodek dysponuje 14 przytulnymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi w dwóch budynkach.

12 pokoi posiada własną łazienkę (toaleta, prysznic, umywalka), natomiast 2 kolejne pokoje posiadają własne łazienki na korytarzu, dzięki czemu ich cena jest niższa. W każdym z pokoi znajdują się łóżka ze świeżo wymienianymi materacami, nową, białą pościelą i eleganckimi kocami. Pokoje wyposażone są również w telewizory i czajniki kuchenne. Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć WiFi – zasięg jest zarówno w pokojach, jak i na terenie ośrodka. Dysponujemy łącznie 36 miejscami noclegowymi.

STOŁÓWKA Ośrodek dysponuje własną stołówką, która pomieści około 30 osób. W sezonie letnim w stołówce serwowane są śniadania w formie bufetu/stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Do wyboru dla naszych gości są kuchnie: tradycyjna lub wegetariańska.

NA TERENIE OŚRODKA

Nasz ośrodek jest otwarty na potrzeby naszych najmłodszych gości. Posiadamy mini placyk zabaw z domkiem do zjeżdżania (zjeżdżalnią) i bujakami sprężynowymi oraz ławeczkami dla rodziców. Teren jest niewielki, ale ogrodzony i bezpieczny. Więc kiedy potrzeba nam chwili wytchnienia i odpoczynku możemy spędzić przyjemnie czas na ławeczce, mając oko na swojego malucha.

Wewnątrz budynku - w świetlicy - również zorganizowany jest kącik dla najmniejszych dzieci, gdzie mogą skorzystać z dostępnych zabawek lub zająć się rysowaniem, układaniem puzzli itp. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć na kanapie, która znajduje się w tym samym pomieszczeniu i skorzystać z naszej biblioteczki zaopatrzonej w ciekawe książki – szczególnie polecamy literaturę dotyczącą zdrowia!

LOKALIZACJA

Grzybowo jest świetnie usytuowane – leży na terenie tzw. depresji grzybowskiej, a morze w tym miejscu tworzy akwen wodny zwany Zatoką Grzybowską – właśnie dlatego woda jest tutaj cieplejsza niż np. w Kołobrzegu. Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, w związku z czym obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej. Nasi goście korzystają więc nie tylko z walorów estetycznych i przyrodniczych Grzybowa, ale również z właściwości leczniczych klimatu i leczniczego wpływu morza.

LOKALIZACJA OŚRODKA

Ośrodek Przystań odznacza się wyjątkowo korzystną lokalizacją.

Położony jest przy ulicy Plażowej – najbardziej znanej ulicy Grzybowa, gdyż tą właśnie ulicą wędruje się nad morze do głównego zejścia na plażę. Nasz ośrodek znajduje się 200 m od tarasu widokowego! Skrzyżowanie ulicy Plażowej z Nadmorską stanowi atrakcyjny dla turystów punkt - centrum Grzybowa. W promieniu dosłownie kilku metrów znaleźć można restauracje, bary, wędzarnie ryb, kioski i sklepiki z pamiątkami. Jednym słowem - nasi goście mają wszędzie blisko :)


Zobacz galerię

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Spędziłam w Przystani urlop z synem i psem labradorem. Lipiec 2020. Polecam. Świetne miejsce. Cudowni ludzie zarządzający, fajna ekipa, dobra atmosfera. Spokojnie i miło. Pokoje urządzone prosto w skandynawskim stylu, łazienka czysta i schludna. Pyszne jedzenie! Dostępny czajnik i kubeczki oraz sprzęt na plażę. Blisko plaża i ścieżki spacerowo- rowerowe. Do psiej play 15min. spaceru laskiem. Extra, polecam, na pewno wrócimy :)

Agata Ch, 2020

36

miejsc noclegowe


14

przytulnych pokoi


13660

gości


44

lata doświadczenia"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."