Trasa rowerowa ku słońcu
15 marca 2018
Pokaż wszystkie

ORLIK – kompleks sportowy

Rządowy program “ORLIK 2012” miał na celu wybudowanie nowoczesnych boisk sportowych w jak największej liczbie miejscowości – nawet tak małych i niepozornych jak Grzybowo. Powstały z myślą o młodzieży i dzieciach, jednak dorośli również mogą swobodnie z nich korzystać.

Orlik w Grzybowie to kompleks ogrodzonych boisk sportowych wybudowanych w ramach rządowego programu „Orlik 2012”.

Orlik w Grzybowie nie należy do największych obiektów, ale w pełni zaspokaja potrzeby mieszkańców i turystów Grzybowa. Miejsce to ucieszy miłośników różnych sportów drużynowych, gdyż posiada boisko do piłki nożnej (ze sztuczną trawą) oraz boisko do  siatkówki i koszykówki. Najmłodszych ucieszy plac zabaw z różnymi urządzeniami i zjeżdżalniami. Obiekt posiada również szatnię, magazyn na sprzęt i zaplecze sanitarne.

Całością administruje Gminny Ośrodek Sportu, Turystki i Rekreacji z siedzibą w Dźwirzynie.

Dane teleadresowe:

Ul. Borkowska – Orlik

Grzybowo

e-mail: sport@dzwirzyno.pl

Telefony:
+48 601 514 724
+48 693 450 750

+48 943 526 008

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."