Zadzwoń do nas: +48 609 602 488

Wyślij wiadomość

Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania.

Witaj!

Jeśli nie możesz się do nas dodzwonić to zapewne dlatego, że cały czas pracujemy na rzecz gości przebywających aktualnie w ośrodku i w związku z tym nie zawsze możemy odebrać telefon - bardzo przepraszamy. Możesz więc zostawić wiadomość w formularzu kontaktowym (odczytujemy je codziennie) lub wysłać sms-a, a na pewno oddzwonimy :)


Numer konta bankowego

Bank Pekao S.A:

81 1240 1994 1111 0010 3068 9342

W tytule przelewu prosimy wpisać termin wczasów. Jeśli potrzebują Państwo fakturę (na firmę, na siebie) zamiast paragonu, należy o nas tym uprzedzić wcześniej - przed dokonaniem płatności zadatku.


Dla przelewów zagranicznych:

IBAN: PL81 1240 1994 1111 0010 3068 9342

SWIFT CODE: PKOPPLPW

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."