Turnusy Świąteczne – wczasy świąteczne dla seniorów i nie tylko!
16 października 2018
Muzeum bursztynu w Kołobrzegu
30 października 2018
Pokaż wszystkie

Rejs okrętem torpedowym

W kołobrzeskim porcie skorzystać można z wielu różnych rejsów statkami.

Naszym zdaniem na szczególna uwagę zasługują rejsy okrętem torpedowym.

Jest to były kuter zwalczania okrętów podwodnych KZOP-172 (NATO: PILICA), który służył w polskiej marynarce w latach 1982-2005.

Został on dostosowany do użycia dla cywilów (rozbrojony), dzięki czemu od kilku lat może służyć jako okręt wycieczkowy.

Okręt zabiera jednorazowo tylko około 20 osób, więc jest to prawdziwy atut rejsu właśnie tym statkiem (na pozostałe statki wchodzi nawet do 180osób). Do tego podczas rejsu możliwe jest zwiedzanie całego statku w tym pomieszczeń pod pokładem. Kolejnym atutem  tego rejsu jest to, że statek jest niewielki, a stojąc przy barierkach znajdujemy się naprawdę blisko morza. Tak więc jeśli chcecie zaznać prawdziwej morskiej przygody – polecamy rejs właśnie tym okrętem.

Czas rejsu to około 40 minut. Koszt około 30 zł (taka cena była w 2018 roku).

Jeśli chcemy mieć pewność, że dostaniemy się na statek warto jest wcześniej podejść do osoby sprzedającej bilety i zapisać się na najbliższy rejs.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."