Dyniowe Garden Party w ogrodach Hortulus
3 października 2018
Rejs okrętem torpedowym
30 października 2018
Pokaż wszystkie

Turnusy Świąteczne – wczasy świąteczne dla seniorów i nie tylko!

Szukasz pakietu na Święta Bożego Narodzenia? Zrób dla siebie coś więcej. Niech to nie będzie zwykły pobyt. Zadbaj o swoje zdrowie w kameralnej grupie gości.

Dziś dostępne są różnego rodzaju pobyty świąteczne w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych. Oferty te kierowane są głównie do osób starszych oraz do ludzi samotnych. Niestety brak zorganizowanego czasu i konkretnego programu sprawia, że goście wciąż spędzają czas w samotności, a nowe miejsce pogłębia uczucie pustki. Zorganizowanie wspólnej kolacji wigilijnej niewiele zmienia. Dlatego też nasza oferta na wczasy świąteczne jest zupełnie inna!

W dniach od 23 do 30 grudnia 2018 oferujemy zorganizowane wczasy nad morzem „Zdrowo na Nowo”, mające na celu zaangażować uczestników w poprawę jakości swojego stanu zdrowia.

Czy można sobie wyobrazić lepszy prezent na święta?

U nas nie będzie typowej imitacji świąt, których brakuje nam w miejscu zamieszkania.

Będzie za to atmosfera, która właśnie podczas świąt Bożego narodzenia panuje w wielu rodzinach. Atmosfera pełna ciepła, serdeczności, uprzejmości i zrozumienia. Uczestnikom będzie towarzyszyła wykwalifikowana kadra składająca się z lekarza, dietetyka, pielęgniarki, masażystów i instruktorów sportu.

Pobyt u nas nie będzie wiązał się z wyrzutami sumienia po konsumowaniu zbyt dużej ilości potraw lub dań, które nie służą naszemu zdrowiu, jak niestety często zdarza się w czasie świąt Bożego Narodzenia. Na naszym programie każdy uczestnik po konsultacji z dietetykiem będzie spożywał pełnowartościowe, zdrowe dania kuchni roślinnej (3 posiłki dziennie), a ponadto w trakcie prowadzonych zajęć dowie się jak przygotowywać je w domu.

Na naszym programie nikt nie będzie się nudził! Będzie czas na gimnastykę i ćwiczenia, nawodnienie, posiłki, spacery, konsultacje lekarskie i dietetyczne, program integracyjny, szkołę zdrowego gotowania, wykłady z zakresu zdrowego stylu życia, hydroterapii.

W cenie pobytu zaplanowane są również zabiegi: masaże, sauny parowe, okłady z zielonej glinki, inhalacje i zabiegi parafinowe.

Kameralna grupa (około 12-15 osób) sprawi, że każdy nasz gość poczuje się wyjątkowo. Będzie również okazja do nawiązania serdecznych znajomości i przyjaźni. Kadra programu stale będzie dbała o to, by każdy poczuł się otoczony odpowiednią opieką.

Standardowe pakiety świąteczne Cię znudziły? Przyjedź do nas!

Cena:
• 1200 zł/osoba (zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym)
• 1410 zł/osoba (zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym)

Wybierz zdrowy styl życia, przynoszący długotrwałe efekty!

Zobacz aktualnie dostępne terminy na wczasy zdrowotne dla seniorów lub indywidualny wypoczynek nad morzem w niskiej cenie!

Zapraszamy do kontaktu:

Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań”
ul. Plażowa 19
78-132 Grzybowo tel.: +48 94 355 36 01
kom.: +48 609 602 488
e-mail: biuro@osrodekprzystan.pl

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."