Bon turystyczny to dokument elektroniczny o wartości 500 zł na każde dziecko, który można wykorzystać na wczasy min. w naszym ośrodku do końca września 2022 roku. Jeśli więc planujesz wyjazd wakacyjny nad morze nie zwlekaj – rezerwuj już dziś! Prowadzimy już grafik rezerwacji na 2022 rok!


Bon turystyczny
Jeśli podczas pobytu u nas chcesz skorzystać z bonu, należy nas o tym poinformować dokonując rezerwacji. W dniu przyjazdu zgłoś się niezwłocznie do biura, aby się zakwaterować i dokonać rozliczenia bonu. Numer bonu należy okazać najpóźniej podczas zakwaterowania.

Proces płatności bonem jest bardzo prosty – wystarczy, że podasz nam numer bonu, kod płatności i kwotę, jaką chcesz wykorzystać, a my w systemie teleinformatycznym ZUS-u dokonujemy weryfikacji bonu i jego salda. W celu potwierdzenia operacji otrzymasz na sms-em kod weryfikacyjny, który trzeba przekazać pracownikowi recepcji w celu dokończenia transakcji bonem. Bonem można płacić kilka razy, aż do wyczerpania środków. Należy jednak pamiętać o tym, by nie przekroczyć terminu ważności bonu tj. jednak nie dłużej 30 września 2022 roku – po tym czasie bon wygasa.

Cenna informacja - w naszym ośrodku można wykorzystać swój BON TURYSTYCZNY jako zadatek na wakacje w 2022 roku! Wystarczy, że dokonasz u nas rezerwacji na wczasy w 2022 roku i wpłacisz zadatek posługując się bonem turystycznym. Bez obaw - poinstruujemy Cię telefonicznie jak należy to zrobić - procedura jest bardzo prosta :) Ten rodzaj płatności zadatku nie podlega zwrotowi - prosimy więc o przemyślane decyzje :) W wakacje 2022 bonem zapłacisz również na miejscu - ZUS przedłużył ważność bonu z marca 2022 na wrzesień 2022!

Co musisz wiedzieć?

 • Numer bonu turystycznego:
  16-sto cyfrowy numer bonu przypisany do uprawnionego i wykorzystywany w kontaktach z podmiotami
 • Kod obsługi płatności:
  Kod nadawany w momencie aktywacji bonu, otrzymywany e-mailem, znany tylko uprawnionemu, wykorzystywany i ujawniany w trakcie płatności za usługi
 • Kod potwierdzający SMS:
  Kod do potwierdzenia płatności realizowanej z użyciem bonu

Dodatkowe informacje

 • W celu uzyskania dodatkowych informacji polecamy stronę:
  https://bonturystyczny.polska.travel/
 • Możesz też zadzwonić na infolinię:
  Numer infolinii bonu turystycznego: 22 11 22 111

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."