Atrakcje ośrodka Przystań

DLA DZIECI

Na terenie samego ośrodka znajduje się mini plac zabaw dla dzieci z domkiem do zjeżdżania (zjeżdżalnią) i bujakami sprężynowymi oraz ławeczkami dla rodziców.

Teren jest niewielki, ale ogrodzony i bezpieczny. Więc kiedy potrzeba nam chwili wytchnienia i odpoczynku możemy spędzić przyjemnie czas na ławeczce mając oko na swojego malucha.

Wewnątrz budynku, w świetlicy również zorganizowany jest kącik dla najmniejszych dzieci, gdzie mogą skorzystać z dostępnych zabawek lub zająć się rysowaniem, układaniem puzzli itp. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć na kanapie, która znajduje się w tym samym pomieszczeniu i skorzystać z naszej biblioteczki zaopatrzonej w ciekawe książki – szczególnie polecamy literaturę dotyczącą zdrowia!

POKOJE

Ośrodek dysponuje 14 przytulnymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi. 12 pokoi posiada własną łazienkę (toaleta, prysznic, umywalka), natomiast 2 kolejne pokoje posiadają własne łazienki na korytarzu, dzięki czemu ich cena jest niższa. W każdym z pokoi znajdują się łóżka ze świeżo wymienianymi materacami i nową, białą pościelą oraz eleganckimi kocami. Pokoje wyposażone są również w telewizory i czajniki kuchenne. Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć WiFi – zasięg jest zarówno w pokojach jak i na terenie ośrodka. Dysponujemy łącznie 34 miejscami noclegowymi.

STOŁÓWKA

Ośrodek dysponuje własną stołówką, która pomieści około 30 osób. W sezonie letnim w stołówce serwowane są śniadania w formie bufetu/stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Dla naszych gości zapewniamy pełnowartościowe dania, komponowane z naturalnych i świeżych i lokalnych produktów. Wśród dań serwowanych w naszym ośrodku znajdują się znane, apetyczne potrawy oparte na drobiu i rybach oraz dania bezmięsne. Do wyboru dieta tradycyjna lub wegetariańska.


CO JESZCZE?

Wiemy, że nie łatwo jest zabrać wszystko ze sobą na wakacje, dlatego dla naszych gości przygotowaliśmy pewne udogodnienia. Wypożyczamy:

- rowery
- parawany
- leżaki
- ręczniki plażowe(jeśli zdarzy się, że ktoś zapomni wziąć ze sobą)
- kocyki na plażę
- drobny sprzęt sportowy
Po tego rodzaju dodatkowe wyposażenie należy zgłosić się do kierownika ośrodka. Mamy nadzieję, że pobyt w Ośrodku "Przystań" będzie czystą przyjemnością.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."