O nas

POKOJE

Ośrodek dysponuje 14 przytulnymi pokojami 2-, 3- i 4-osobowymi.

12 pokoi posiada własną łazienkę (toaleta, prysznic, umywalka), natomiast 2 z nich posiadają łazienki na korytarzu, przez co ich cena jest niższa. W każdym z pokoi znajdują się łóżka ze świeżo wymienianymi materacami i nową, białą pościelą i eleganckimi kocami. Pokoje wyposażone są również w telewizory i czajniki kuchenne. Dla wszystkich naszych gości udostępniamy bezpłatnie sieć WiFi – zasięg jest zarówno w pokojach jak i na terenie ośrodka. Dysponujemy łącznie 37 miejscami noclegowymi.

STOŁÓWKA Ośrodek dysponuje własna stołówką, która pomieści około 40 osób. W sezonie letnim w stołówce serwowane są śniadania w formie bufetu/stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje. Do wyboru dieta tradycyjna lub wegetariańska.

NA TERENIE OŚRODKA

Na terenie samego ośrodka również znajduje się mini plac zabaw dla dzieci z domkiem do zjeżdżania (zjeżdżalnią), mini piaskownicą, bujakami sprężynowymi i ławeczkami dla rodziców.

Teren jest niewielki, ale ogrodzony i bezpieczny. Więc kiedy potrzeba nam chwili wytchnienia, odpoczynku możemy spędzić przyjemnie czas na ławeczce mając oko na swojego malucha. Wewnątrz budynku, w świetlicy również zorganizowany jest kącik dla najmniejszych dzieci, gdzie mogą skorzystać z dostępnych zabawek lub zająć się rysowaniem, układaniem puzzli itp. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć na kanapie, która znajduje się w tym samym pomieszczeniu i skorzystać z naszej biblioteczki zaopatrzonej w różne książki – szczególnie polecamy literaturę dotyczącą zdrowia!

LOKALIZACJA

Grzybowo to malownicza i bardzo spokojna miejscowość, położona 6 km na zachód od Kołobrzegu.

Grzybowo jest świetnie usytuowane – leży na terenie tzw. depresji grzybowskiej, a morze w tym miejscu tworzy akwen wodny zwany Zatoką Grzybowską – właśnie dlatego woda jest tutaj cieplejsza niż np. w Kołobrzegu. Grzybowo leży też leży w Strefie Chronionego Krajobrazu w związku z czym obowiązują tu zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.

LOKALIZACJA OŚRODKA

Ośrodek Przystań odznacza się wyjątkowo korzystną lokalizacją.

Położony jest przy ulicy Plażowej – najbardziej znanej ulicy Grzybowa , gdyż tą właśnie ulicą wędruje się nad morze do głównego zejścia na plażę. Skrzyżowanie ulicy Plażowej z Nadmorską stanowi atrakcyjny dla turystów punkt centrum Grzybowa. W promieniu dosłownie kilku metrów znaleźć można restauracje, bary, wędzarnie ryb, kioski i sklepiki z pamiątkami.


Zobacz galerię posiłków

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

36

miejsc noclegowych


14

przytulnych pokoi


1286

gości


44

lata doświadczenia"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."