Grzybowo-program imprez na sierpień
Program imprez w Grzybowie, Dźwirzynie i Budzistowie SIERPIEŃ 2020
31 lipca 2020
Motylarnia – Niechorze
26 sierpnia 2020
Pokaż wszystkie

Pomerania – rodzinny park rozrywki

Pomerania Fun Park to największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim.  Na terenie Parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje, kawiarnia oraz liczne punkty gastronomiczne. Pomerania Fun Park to również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty.  W Parku znajduje się również autentyczna wioska wikingów – Trollborg - gród składający się z 10 chat, w których żyją i pracują wikingowie.
mapka
Aby z naszego ośrodka dotrzeć do parku rozrywki należy jechać około 20 min samochodem, kierując się na Karlino, Białogard.

Park Pomerania
Pyszka 4, 78-112 Dygowo
parkpomerania.pl
+48 880 158 719
+48 94 35 213 05
kontakt@parkpomerania.pl

Koniecznie weźcie ze sobą ulotkę z pieczątka naszego ośrodka. Pokazując ją przy wejściu otrzymacie pluszaka - pieska pomerka :)

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."