Pomerania – rodzinny park rozrywki
26 sierpnia 2020
Wrzosowiska Kłomieńskie
16 listopada 2020
Pokaż wszystkie

Motylarnia – Niechorze

Motylarnia w Niechorzu to kolejne miejsce warte uwagi. Fakt, że jest oddalone od naszego ośrodka o około 40 min jazdy samochodem, ale warto odwiedzić to miejsce, szczególnie kiedy nie ma dobrej pogody.

Motylarnia pod Latarnią Morską Niechorze to miejsce dla kilkudziesięciu gatunków swobodnie latających motyli z całego świata dostępnych na wyciągnięcie ręki! Nie trzeba ich szukać, wchodząc do środka od razu naszym oczom ukaże się duża ilość przepięknych okazów. Wewnątrz stworzony jest specjalny, tropikalny klimat. Należy się więc ubrać lekko i najlepiej kolorowo :) Kolory przyciągają motyle i dzięki nim być może motylek przysiądzie na waszym ramieniu. Zwiedzając motylarnię warto zwrócić uwagę na tablice informacyjne i poszerzyć swoją wiedzę na temat świata motyli!
 
Adres
Motylarnia pod Latarnią Morską Niechorze
ul. Polna 30 (przy latarni morskiej)
72-350 Niechorze
woj. zachodniopomorskie
Polska

Telefon
724 282 360 / 570 781 364

E-mail
biuro@motylarnianadmorzem.pl

Strona internetowa
www.motylarnianadmorzem.pl

Wspaniały pomysł na spędzenie wolnego czasy w razie niepogody!

 

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."