Festiwal Baniek Mydlanych – Kołobrzeg 8.06.2023
5 czerwca 2023
Sala zabaw dla dzieci w Kołobrzegu
15 czerwca 2023
Pokaż wszystkie

Kawiarnia obrotowa Arka Medical Spa Kołobrzeg

W uzdrowiskowej części Kołobrzegu, na najwyższym piętrze hotelu Arka Medical SPA (11 piętro) znajduje się wyjątkowe miejsce – obrotowa kawiarnia Arka z panoramicznym widokiem na morze i okolicę. Znajdziemy tu chwilę wytchnienia przy słodkim deserze, lodach czy aromatycznej kawie, która parzona jest z mieszanki ziaren z najlepszych upraw Ameryki Południowej i Indii i charakteryzuje się pełnym, mocnym smakiem.Jednak zdecydowanie największym atutem tego miejsca jest możliwość oglądania  panoramy miasta i Bałtyku w całej swojej okazałości z obrotowej platformy, na której usytuowane są stoliki. Kawiarnia cieszy się zainteresowaniem – aby się nie rozczarować, najlepiej wcześniej zarezerwować stolik.

 

Informacja od właścicieli dotycząca rezerwacji:

*Szanowni Goście, pragniemy poinformować, że  istnieje możliwość rezerwacji stolików. Bezpłatne rezerwacje mogą Państwo składać telefonicznie lub bezpośrednio w kawiarni na XI piętrze. Rezerwacje w tym samym dniu można dokonać na minimum 3 godziny przed wyznaczoną godziną lub w zależności od dostępności stolików. W przypadku niestawienia się na ustaloną godzinę rezerwacja po czasie 10 minut zostanie anulowana.
Dostępność miejsc jest ograniczona.

Rezerwacje:
94 353 21 74
Adres: Arka Medical SPa ul. Sułkowskiego 11 (dojazd od ulicy Przesmyk)
78-100 Kołobrzeg
Lubicie takie klimatyczne miejsca? Zobaczcie inny wpis dotyczący kawiarni “W filiżance” w samym centrum Kołobrzegu.
Pomogliśmy? Możesz się odwdzięczyć przekazując 1,5% podatku na działalność dobroczynną Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej 🙂 KRS 0000 220 518

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."