Street Food Polska Festival – KOŁOBRZEG
14 czerwca 2021
Lipiec w Grzybowie i Dźwirzynie – imprezy bezpłatne
12 lipca 2021
Pokaż wszystkie

W Filiżance – Kołobrzeg

Zastanawialiśmy się w jakim dziale na naszej stronie umieścić ten wpis. I wybraliśmy “Atrakcje w Kołobrzegu”, ponieważ to miejsce jest niewątpliwie atrakcją naszego miasta. Cieszymy się, że przetrwało trudny dla gastronomii – czas pandemii i znów można cieszyć się jego wyjątkowym klimatem!
Kiedy wybierzecie się na wycieczkę do Kołobrzegu i będziecie mieli ochotę usiąść w ciekawym miejscu i napić się czegoś dobrego, polecamy wizytę w w Filiżance Cafe.

Lokal usytuowany jest w samym centrum Kołobrzegu, nieopodal katedry. Ale z racji tego, że znajduje się na jej tyłach, niewiele osób o nim wie 🙂

To bardzo przyjemne miejsce z unikatowym wnętrzem , klimatyczna muzyką, dobra kawką, herbatką i deserkiem!

Miejsce inne niż wszystkie!

Adres: Narutowicza 11, 78-100 Kołobrzeg

Profil na facebooku: https://www.facebook.com/KawiarniaKolobrzeg

 

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."