newsletter

Newsletter - zapisz się!„Przystań”

+48 609 602 488
  • pic1

Kuchnia tradycyjna

Smacznie, zdrowo, w miłej atmosferze – tak właśnie można jadać w Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań”. Dla naszych gości zapewniamy pełnowartościowe dania, komponowane z naturalnych i świeżych produktów. W ciągu dnia serwujemy dwa obfite posiłki: śniadanie oraz obiadokolację.

Wśród dań serwowanych w naszym ośrodku znajdują się znane, apetyczne potrawy oparte na drobiu i rybach oraz dania bezmięsne.

Każdy z naszych gości przed przyjazdem może więc wybrać odpowiednią dla siebie kuchnię: wegetariańską bądź tradycyjną.

Nie tylko nasz ośrodek, ale również i kuchnia dba o indywidualne potrzeby każdego z naszych gości – tak więc jeśli mają Państwo specjalne zalecenia lekarskie dotyczące diety (np. dieta bezglutenowa, dieta bezcukrowa) - jesteśmy w stanie dostosować jadłospis specjalnie do takich zaleceń, po wcześniejszym uzgodnieniu.


Śniadania

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dbamy o to by dania serwowane na śniadanie były pyszne i pożywne! Dlatego w naszej śniadaniowej ofercie znaleźć można pyszne, domowe twarożki, jajecznicę, kiełbaski i inne smakołyki. Serwujemy również owsianki lub różnego rodzaju płatki z mlekiem. Uzupełnieniem świeżego pieczywa będzie wędlinka lub różnego rodzaju sery jak również pasty np. rybna czy jajeczna. Dla miłośników słodkości, znajdą się również propozycje, które zadowolą podniebienie: min. słodkie placuszki, zapiekanki z owocami lub dżemy owocowe i świeże owoce. Każdy dzień zaskakuje! :)


Obiadokolacja

Obiadokolacja to prawdziwa, domowa uczta. Wśród serwowanych dań znaleźć można pyszne, domowe zupy np. koperkowa, ogórkowa, pomidorowa, jarzynowa, grochowa, z soczewicy, kapuśniak, krupnik, barszcz ukraiński… Jeśli chodzi o drugie danie to serwujemy dania takie jak np. smażony mintaj w panierce z ziemniakami i surówką z kiszonej kapusty, kotlet drobiowo-pieczarkowy, z ziemniakami i surówką z marchwi i jabłka, pieczeń z indyka w sosie myśliwskim, z kaszą gryczaną i surówką z kapusty pekińskiej z kukurydzą i groszkiem zielonym, zraziki drobiowe w sosie pieczeniowym z ziemniakami i ogórkiem kiszonym czy krokiety z kapustą i grzybami, pierogi ruskie z cebulką smażoną, racuchy z jabłkiem oraz naleśniki z serem. A reszta niech pozostanie dla Państwa przyjemną niespodzianką.

Zobacz film: