Wakacje nad morzem 2020
21 kwietnia 2020
Program imprez w Grzybowie, Dźwirzynie i Budzistowie LIPIEC 2020
18 czerwca 2020
Pokaż wszystkie

Zmiany po 4 maja 2020

Drodzy Goście,
informujemy, że wznawiamy naszą działalność od 12 maja 2020 roku.
Do tego czasu pragniemy dostosować nasz ośrodek do obecnych wymogów, by zarówno personel jak i goście czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami – jesteśmy w stanie przyjąć maksymalnie 28 osób.

Na terenie ośrodka umieszczone zostaną dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk, w szczególności w biurze ośrodka (recepcja), toaletach oraz przy wejściu do części wspólnej budynku. Wywiesimy również dokładne instrukcje jak należy myć i dezynfekować ręce. W biurze (recepcji) będą dostępne do nabycia maseczki.

Z nadzwyczajną starannością będziemy monitorować codzienne prace porządkowe, szczególnie zwracając uwagę na dezynfekowanie powierzchni dotykowych. Wypożyczane przez Państwa rowery będą poddawane dezynfekcji.

Przed wynajęciem pokoi będą one dokładnie sprzątane i dezynfekowane (ze szczególnym uwzględnieniem pilotów, klamek, włączników). Pranie pościeli jak zawsze zlecamy profesjonalistom! Z pokoi znikną dywany. Ze względów bezpieczeństwa w holu nie pojawi się wspólna lodówka.

Po zakończeniu sezonu 2019 r. dołożyliśmy też wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania naszych gości wyrażane w ankietach, a nawet zrobiliśmy sporo ponad to. Mamy nadzieję, że będą Państwo mile zaskoczeni nowym wyglądem pokoi (wiele z nich udało nam się wyremontować, pojawiła się gładź na ścianach i sufitach oraz nowe kolory i wyposażenie- wkrótce dodamy na stronie zdjęcia). W większości pokoi zostały zamontowane nowe okna z systemem nawiewu. Dociepliliśmy również budynek wewnątrz podwórza – tzw. budynek letni. W tym też budynku wymieniliśmy barierki, dzięki czemu są bezpieczniejsze i łatwiejsze do utrzymania w czystości.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany oraz poczynione renowacje wpłyną pozytywnie na Państwa komfort wypoczynku. Będą one obowiązywały do odwołania.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służymy pomocą i zapraszamy do kontaktu!
biuro@osrodekprzystan.pl
tel.: 609602488

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."