19-26 maja: Tydzień Wege
9 maja 2019
2019 – Błękitna Flaga dla kąpieliska w Grzybowie
13 czerwca 2019
Pokaż wszystkie

Wczasy zdrowotne nad morzem: Zdrowo na nowo

Dziś wiele firm oferuje różnego rodzaju wczasy odchudzające, turnusy zdrowotne, turnusy rehabilitacyjne i podobne formy wypoczynku połączone z różnego rodzaju zabiegami, dietą czy formami aktywności fizycznej.

Wczasy zdrowotne Zdrowo na Nowo wyróżniają się spośród wszystkich tych ofert. Naszym celem nie tylko seria zabiegów, ćwiczeń i odpowiednio dobrana dieta w czasie turnusu, ale przede wszystkim EDUKACJA. Zależy nam na tym, by osoby, które przyjeżdżają na nasz program nauczyły się u nas jak zdrowo gotować i jak ćwiczyć z wykorzystaniem prostych przyrządów. Chcemy by nasi goście rozumieli skąd się biorą ich problemy, dolegliwości, bule i choroby i aby prostymi metodami nauczyli się z nimi walczyć – nie tylko w czasie programu, ale przede wszystkim po powrocie do domu.
Dlatego też organizujemy spotkania/wykłady z lekarzem prowadzącym turnus, by dzielić się fachową wiedzą z uczestnikami. Przygotowujemy „szkoły zdrowego gotowania”, podczas których uczestnicy mogą nauczyć się w jaki sposób przygotowywać zdrowe posiłki, które jedzą na programie. Masażyści podczas zabiegów również służą rada i pomocą. Jesteśmy do dyspozycji naszych gości przez cały czas.

Turnusy Zdrowo na Nowo to programy kameralne – przyjmujemy od 15 do 20 osób na raz. To pozwala nam na stworzenie kameralnej atmosfery i objęcie właściwą opieką każdego z uczestników. Model olbrzymiego sanatorium, w którym każdy gość czuje się anonimowo zupełnie nie wpisuje się w nasze metody. Uważamy, ze aby pomóc w najlepszy sposób danej osobie, należy ją poznać, zaznajomić się z jej nawykami i stylem życia aby dojść do źródła problemu i prawdziwie mu zaradzić.

Kadra programu Zdrowo na Nowo to miłośnicy i pasjonaci zdrowia. Swoje obowiązki wykonują ze szczerą radością, a największa satysfakcją i zapłatą pod koniec każdego turnusu, jest poprawa wyników badań uczestników, ich lepszy stan zdrowia i samopoczucie.

Ostatni program Zdrowo na nowo w Grzybowie miał miejsce na przełomie kwietnia i maja 2019 roku. Wzięło w nim udział 18 osób. W programie oferowana była odpowiednio dobrana dieta, zajęcia ruchowe (nordic walking po plaży, gimnastyka rehabilitacyjna, trakcje kręgosłupa), masaże, inhalacje, okłady z zielonej glinki, parafiny, borowiny i oleju rycynowego. Dla osób nie posiadających przeciwwskazać zdrowotnych oferowana była sauna. Nasi uczestnicy korzystali również z konsultacji lekarskiej, porad dietetycznych, brali udział w wykładach i prezentacjach na temat profilaktyki i leczenia chorób oraz w szkole zdrowego gotowania, gdzie uczyli się samodzielnego przyrządzania zdrowych potraw.

Poniżej można zapoznać się z fotorelacją z minionego turnusu.
A już teraz serdecznie zachęcamy do zapisów na kolejne programy Zdrowo na Nowo w Grzybowie:

23-29 września 2019, cena 1200 zł/ 7 dni – pobyt w pokoju 2-osobowym
26 kwietnia – 3 maja 2020, cena 1250 zł/ 7 dni – pobyt w pokoju 2-osobowym
4 maja – 11 maja 2020, cena 1250 zł/ 7 dni – pobyt w pokoju 2-osobowym
21-27 września 2020, cena 1250 zł/ 7 dni – pobyt w pokoju 2-osobowym

Szczegóły i program na stronie: https://www.osrodekprzystan.pl/turnusy-zdrowotne/

 

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."