Wrzosowiska Kłomieńskie
16 listopada 2020
Street Food Polska Festival – KOŁOBRZEG
14 czerwca 2021
Pokaż wszystkie

Wakacje 2021 – działamy od 11 maja 2021 r.

Woman with sun-shaped sun cream

W związku z poluzowaniem obostrzeń z radością informujemy, że wczasy w naszym ośrodku będą możliwe od 11 maja 2021 r.  z zachowaniem wszystkich sanitarnych wytycznych.

Wszystkie dotychczasowe Państwa rezerwacje będą więc zrealizowane, gdyż mieszczą się w obłożeniu do 50% miejsc. Kolejne rezerwacje będziemy przyjmować mając na uwadze ograniczoną ilość gości, jaką na ten moment możemy przyjąć.

W związku z tym, że w funkcjonowaniu usług gastronomicznych nie zaszły większe zmiany (poza wprowadzeniem ogródków), otrzymanie posiłku możliwe jest na wynos do 29 maja lub do kolejnego poluzowania przepisów..

W razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do dyspozycji: 609 602 488

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."