Jezioro Resko Przymorskie
3 lutego 2023
Nowy przewoźnik autokarowy do Grzybowa
24 kwietnia 2023
Pokaż wszystkie

Tanie wczasy nad morzem

W obecnych czasach wiele osób, wybierając miejsce na wczasy kieruje się ceną. Ten fakt absolutnie nie dziwi, ponieważ wysoka inflacja sprawia, że za wszystko płacimy więcej, a zarobki często stoją w miejscu. Dlatego przychodzimy z dobrą wiadomością: tanie wczasy nad morzem są możliwe choćby u nas.

Grzybowo jest małą miejscowością, ale ma wszystko czego potrzeba dla dobrego wypoczynku, szczególnie z dziećmi! Szeroka plaża, strzeżone kąpieliska, ścieżki rowerowe, punkty gastronomiczne i sklepiki z pamiątkami. Jest również orlik z boiskiem sportowym, z którego można korzystać bezpłatnie.
Z naszego ośrodka jest zaledwie 200 metrów nad morze. Aby plażowanie było udane wypożyczycie u nas bezpłatnie parawany, kocyki plażowe i drobne zabawki do piasku dla dzieci. Dorośli mogą wypożyczyć u nas również bezpłatnie kije do nornic wal king.
Dla naszych gości wypożyczamy za symboliczną cenę 20 zł za cały pobyt rowery. Jest to też duża oszczędność, kiedy porównamy tą cenę z ofertą wypożyczalni rowerowych, w których tyle zapłacimy za godzinę jazdy.

Czy już przekonaliśmy was, że tanie wczasy nad morzem są możliwe? To jeszcze nie koniec.

W naszej ofercie najważniejsze jest to, że oferujemy pobyty z wyżywieniem. Dorośli i dzieci mogą więc skorzystać z wartościowych posiłków, nie obawiając się tzw. „paragonów grozy”. Oferujemy 2 posiłki dziennie, tak aby środek dnia był wolny na wycieczki i plażowanie. Niektórzy goście przed przyjazdem nie są przekonani do wczasów z wyżywieniem, ale wyjeżdżając oceniają to rozwiązanie jako bardzo wygodne.

Po pierwsze nie tracą czasu na szukanie restauracji. W godzinach obiadowych turyści tracą sporo czasu na znalezienie odpowiedniego lokalu, na znalezienie wolnego stolika oraz na oczekiwanie na przygotowanie dania. U nas wchodzisz, jesz i wychodzisz 🙂 Zero marnowania czasu i masz pewność, że jedzenie jest, świeże, smaczne i wartościowe (wystarczy poczytać opinie naszych gości).

Po drugie nie tracą pieniędzy na jedzenie w restauracjach. Łatwo zauważyć, że koszt pobytu u nas jest znacznie tańszy, niż gdyby zapłacić w innym miejscu za nocleg i jedzenie w lokalach. Szczególnie w przypadku rodzin, kiedy musimy zapłacić za kilka osób.

Po trzecie goście nie tracą czasu na samodzielne przygotowanie posiłków. Na wakacje jedziemy po to by odpocząć, a nie od rana stać w sklepach spożywczych za pieczywem czy gotować obiady, aby zapewnić rodzinie ciepłe posiłki.

Dodatkowym atutem jest to, że w naszej miejscowości Gmina co roku organizuje bezpłatne wydarzenia i atrakcje dla dzieci. Dmuchane zamki do skakania, przejazd dorożką, darmowe lody dla ochłody, koncerty i wiele wiele innych. Poniżej umieszczamy poglądowo programy z zeszłych lat.

Grzybowo-program imprez na sierpień
Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem na naszej stronie i rezerwacji 🙂 Miejsca zajmują się u nas w szybkim tempie!
I pamiętajcie, że tanie wczasy nad morzem z nami są możliwe.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."