Wystawa Pająków Kołobrzeg
28 czerwca 2023
Parsęta Kołobrzeg
28 czerwca 2023
Pokaż wszystkie

Papugarnia Kołobrzeg

Papugarnia  to jeden z pomysłów na spędzenie czasu w Kołobrzegu np. w pochmurny lub deszczowy dzień.
Papugarnia jest niewielka, ale za to zlokalizowana w samym sercu Kołobrzegu w porcie (niedaleko latarni morskiej). Wizyta w papugarni to okazja na spotkanie z barwnymi, tropikalnymi ptakami, które można zobaczyć z bliska, dotknąć, nakarmić, a z jedną z nich nawet porozmawiać! Papugi chętnie siadają na ręku, czy ramieniu (ale uwaga – mają ostre pazurki).

Przed wejściem zostaniemy poinstruowani jak należy się zachować aby wizyta była przyjemna i dla nas i dla zwierząt. Z uwagi na to, że pomieszczenie jest małe, a wewnątrz należy być cicho i zachowywać się spokojnie by nie płoszyć zwierząt, polecamy to miejsce raczej jako atrakcję dla dorosłych niż dla dzieci.

Cena wstępu: 20 zł

Adres: Kołobrzeg ul. Towarowa 15

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."