Wegetariańskie wakacje!
24 marca 2019
19-26 maja: Tydzień Wege
9 maja 2019
Pokaż wszystkie

Nordic walking na plaży

Aktywne odpoczywanie jest świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Ruch nie tylko pozwoli pozbyć się zapasów tłuszczu z zimy, ale przede wszystkim oczyści organizm z toksyn i poprawi samopoczucie. Świeże powietrze powoduje obniżenie hormonów stresu i stanowi idealny sposób na zrzucenie kalorii. Możemy wybrać opcję spacerów z kijkami, czyli popularny również w Polsce nordic walking. Przede wszystkim rozwija on układ mięśniowy i kształtuje sylwetkę. Jednocześnie odciąża się kręgosłup i stawy kończyn dolnych, a wzmacnia się mięśnie ramion, obręczy barkowej, klatki piersiowej, pleców i wiele innych. Uprawiać ten ruch może każdy bez względu na wiek oraz choroby. Prawidłowo wykonywany nordic walking, może pobudzić nawet 90% mięśni ciała.

 

Nad morzem ta forma aktywności jest szczególnie cenna z uwagi na to, że spacerując inhalujemy się jodem przepełniającym morskie powietrze.

Przypominamy, ze goście naszego ośrodka mogą wypożyczyć u nas kije do nordic walking bezpłatnie 🙂

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."