Wakacje nad morzem w sierpniu
23 lipca 2019
Nadmorski bieg na 5
14 sierpnia 2019
Pokaż wszystkie

Festiwal Zupy Grzybowej w Grzybowie

W dniach od 9 do 11 sierpnia w Grzybowie odbędzie się IX już Festiwal Zupy Grzybowej. Jest to jedna z imprez, które mają najdłuższą historię w Gminie Kołobrzeg. Pierwsza edycja odbyła się w 2010 roku.
Na tegorocznym Festiwalu Zupy Grzybowej w Grzybowie (9-11 sierpnia 2019 roku) poznasz wspaniałe smaki Gminy Kołobrzeg. Tysiące porcji pysznej zupy to nie wszystko. Wydarzenie opatrzone jest muzyką ze sceny festiwalu, na której do tej pory wystąpili już m.in. Sarsa czy zespoły Video, Enej, Lemon. Wydarzeniu towarzyszy kulinarne show w wykonaniu najlepszych kucharzy w regionie, przygotowujących smaczne dania z grzybów. Stoiska gastronomiczne i rękodzieło oraz zabawy dla najmłodszych to dodatkowe atrakcje towarzyszące całemu wydarzeniu. W sobotę wieczorem planowany jest pokaz fajerwerków. Zapraszamy na 9 edycję Festiwalu do Grzybowa.

MIEJSCE:
Parking Grzybowo ul. Bałtycka
ORGANIZATOR:
Gmina Kołobrzeg
ul. Trzebiatowska 48A
78 – 100 Kołobrzeg
e-mail: m.los@gmina.kolobrzeg.pl
Tel.: 94 35 30 452 wew. 12

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."