Lipiec w Grzybowie i Dźwirzynie – imprezy bezpłatne
12 lipca 2021
Międzynarodowy Zlot Samolotów Historycznych w Kołobrzegu 8-9 lipca
25 maja 2022
Pokaż wszystkie

Bon turystyczny 2022 – do kiedy?

Do kiedy można realizować bon turystyczny? Z aktualnych informacji wynika, ze do ZUS przedłużył termin do końca września 2022 r. 

W naszym ośrodku można wykorzystać BON TURYSTYCZNY na 2 sposoby!

  1. Jako zadatek na wakacje w 2022 roku. Wystarczy, że dokonasz u nas rezerwacji na wczasy w 2022 roku i wpłacisz zadatek posługując się bonem turystycznym. Bez obaw – poinstruujemy Cię telefonicznie jak należy to zrobić – procedura jest bardzo prosta 🙂 Tak więc swoją rezerwację możesz zadatkować bonem, a resztę płatności uregulujesz po przyjeździe – na miejscu. Ten rodzaj płatności zadatku nie podlega zwrotowi – prosimy więc o przemyślane decyzje 🙂
  2. Płacąc na miejscu po przyjeździe. Dokonując u nas rezerwacji płacisz zadatek normalnie przelewem. A po przyjeździe na miejsce w dniu rejestracji informujesz o chęci zapłaty bonem turystycznym. Dopłacasz brakującą kwotę bonem i jeśli płatność przekracza wartość Twojego bony, dopłacasz resztę gotówką.

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."