Wczasy dla seniorów nad morzem – maj 2024
31 stycznia 2024
Wczasy wegetariańskie nad morzem 2024
1 marca 2024
Pokaż wszystkie

Noclegi ze śniadaniem w Grzybowie

Jak noclegi ze śniadaniem w Grzybowie to tylko u nas!

Noclegi ze śniadaniem nad morzem pozwalają na korzystanie w pełni z zaplanowanych wakacji. Nie biegasz rano po sklepach, nie stoisz w kolejkach, nie zastanawiasz się nad tym, co przygotować dla siebie i bliskich, nie sprzątasz, nie zmywasz. Brzmi bajkowo? Takie powinny być wakacje!

Zanurz się w spokojną atmosferę Grzybowa i w pełni korzystaj ze swojego urlopu w naszym ośrodku! Nie trać cennych chwil na przygotowywanie posiłków. Noclegi ze śniadaniem w “Ośrodku Wypoczynkowym Przystań” to idealny sposób na wygodne i tanie wakacje. Dlaczego?

  • Nie martwisz się o przygotowywanie posiłków. Oferujemy śniadania i obiadokolacje w wersji tradycyjnej lub wegetariańskiej. Wszystko masz w cenie i z góry wiesz ile zapłacisz, nie straszne są więc dla Ciebie tzw. “paragony grozy”.
  • Nasz ośrodek jest zlokalizowany zaledwie 200 metrów od plaży! I nie piszemy o jakimś dzikim zejściu, ale jesteśmy 200 metrów od tarasu widokowego w Grzybowie. Dokładnie taką samą odległość mamy do ulicy Nadmorskiej, przy której mieści się przystanek autobusowy, namioty z atrakcjami dla dzieci, punkty z pamiątkami i budki gastronomiczne. Lokalizacja jest idealna!
  • Za jednorazową opłatą (40 zł) przez cały swój pobyt u nas skorzystasz z rowerów! Zaledwie 150 metrów od nas znajduje się najsłynniejsza na Pomorzu Zachodnim trasa rowerowa Velo Baltica – 245 km ścieżki rowerowej, biegnącej nad samym morzem.
  • Zatrzymasz się w przytulnym pokoju 2-, 3- lub 4-osobowym z bezpłatnym dostępem do WIFI, a Twoje dzieci mogą skorzystać z kącika malucha pełnego zabawek lub pożyczyć bezpłatnie zabawki na plażę (wiaderka, łopatki, autka).

 

Rezerwacji dokonasz telefonicznie! Zapraszamy do kontaktu: 609 602 488
Miejsc mamy coraz mniej z uwagi na powracających gości i bardzo przystępne ceny.

Standardowy pakiet dla 2 osób (nocleg z wyżywieniem) na tydzień kosztuje w 2024 roku:

  • MAJ 2024 – 1680 zł (za 2 osoby za tydzień)
  • CZERWIEC 2024 – 1890 zł (za 2 osoby za tydzień)
  • LIPIEC I POŁOWA 2024 – 2170 zł (za 2 osoby za tydzień)
  • LIPIEC II POŁOWA i SIERPIEŃ I POŁOWA  2024 – 2450 zł (za 2 osoby za tydzień)
  • SIERPIEŃ II POŁOWA 2024 – 2170 zł (za 2 osoby za tydzień)
  • WRZESIEŃ 2024 – 1890 zł (za 2 osoby za tydzień)

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."