Parsęta Kołobrzeg
28 czerwca 2023
Diabelski młyn w Kołobrzegu
21 lipca 2023
Pokaż wszystkie

Błękitna Flaga 2023 – Grzybowo

Błękitna Flaga to jedno z najbardziej rozpoznawalnych na świecie wyróżnień. W 2023 roku Błękitną Flagę przyznano w Polsce 29 kąpieliskom i 5 marinom! W tym po raz kolejny wyróżniono kąpielisko w Grzybowie!
Kąpieliska z Błękitną Flagą muszą spełniać wysokie standardy. Liczy się czystość wody, czystość plaży – obowiązkowe jest sprzątanie, kosze i segregowanie śmieci oraz urządzenia sanitarne. O bezpieczeństwo wypoczywających musi dbać odpowiednia liczba ratowników. Kąpielisko powinno być dostępne także dla osób niepełnosprawnych.

Cieszymy się, że kąpielisko w Grzybowie takie właśnie jest – zadbane i zaopiekowane jak należy!

"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."