Diety specjalne

DIETY SPECJALNE

Nie tylko nasz ośrodek ale również i kuchnia dba o indywidualne potrzeby naszych gości – tak więc jeśli mają Państwo specjalne zalecenia lekarskie dotyczące diety (np. dieta bezglutenowa, dieta bezcukrowa) i chcielibyście korzystać z takich posiłków na miejscu, prosimy o wcześniejszy kontakt z kierownikiem ośrodka (jeszcze przed przyjazdem), celem omówienia możliwości i ceny posiłków.

Informujemy, że przygotowanie specjalnych posiłków przez naszą kuchnię, będzie wiązało się z dodatkową opłatą w wysokości od +40% do standardowej ceny wyżywienia.

W związku z obostrzeniami związanymi z epidemią, informujemy, że nie podajemy diet specjalnych do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.

Zobacz galerię posiłków

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

34

miejsca noclegowe


14

przytulnych pokoi


13660

gości


20

lat doświadczenia"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności stosowanej przez Administratora znajdują się online pod adresem https://www.osrodekprzystan.pl/polityka-prywatnosci/ lub po kliknięciu w przycisk "Polityka prywatności" poniżej."