Diety specjalne

DIETY SPECJALNE

Nie tylko nasz ośrodek ale również i kuchnia dba o indywidualne potrzeby każdego z naszych gości – tak więc jeśli mają Państwo specjalne zalecenia lekarskie dotyczące diety (np. dieta bezglutenowa, dieta bezcukrowa) - jesteśmy w stanie dostosować jadłospis specjalnie do takich zaleceń.

Naszych drogich gości, którzy chcieliby skorzystać z tej opcji prosimy o wcześniejszy kontakt (jeszcze przed przyjazdem) z kierownikiem ośrodka.

Jednocześnie informujemy, że przygotowanie specjalnych posiłków przez naszą kuchnię, będzie wiązało się z dodatkową opłatą w wysokości + 30% do standardowej ceny wyżywienia.

Zobacz galerię posiłków

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

37

miejsc noclegowych


14

przytulnych pokoi


1286

gości


20

lat doświadczenia"Wyrażam dobrowolną i świadomą zgodę na przetwarzanie moich danych kontaktowych (e-mail) przez Administratora (Właściciela Ośrodka) w celu wysyłki ofert własnych (informacji handlowej) drogą elektroniczną. Zgoda może zostać odwołana w dowolnym czasie, obowiązuje także do zmiany celu przetwarzania. Szczegółowe zapisy odnośnie ochrony prywatności zostaną przekazane przez Administratora po wyrażeniu niniejszej zgody - na przesyłanie newsletter\'a."

FreshMail.pl