Dojazd

Wybierając się na wczasy do Grzybowa najlepiej jest w pierwszej kolejności znaleźć połączenie do Kołobrzegu, gdyż jest to większe miasto, położone bardzo blisko Grzybowa (5 km) Do Kołobrzegu można dostać się pociągami lub PKS-ami. Po opuszczeniu tych środków transportu znajdziemy się na dworcu (PKP lub PKS) w Kołobrzegu, które usytuowane są niemal w tym samym miejscu.

Z Kołobrzegu mamy dwie główne opcje do wyboru:
Schemat KM Kołobrzeg

Autobusy komunikacji miejskiej

Pętla autobusów znajduje się tuz przy dworcu. Do Grzybowa jeżdżą linie nr 2 i nr 6.Przed podróżą warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy na stronie komunikacji miejskiej w Kołobrzegu lub zadzwonić do sekretariatu korzystając z poniższych danych:
strona internetowa komunikacji miejskiej w Kołobrzegu: http://km.kolobrzeg.pl/rozklad-jazdy-ft/
Komunikacja Miejska
ul. Solna 2
78-100 Kołobrzeg
+48 94 35 552 50 | Sekretariat
E-mail: komunikacja@km.kolobrzeg.pl

Taksówka


Jeśli cenią sobie Państwo wygodę polecamy wybrać się do Grzybowa taksówką. Postój taksówek znajduje się tuż przy dworcu PKP (biorąc taksówkę bezpośrednio spod dworca zapłacą Państwo wyższą cenę). Jest również możliwość zamówienia taksówki - zaprzyjaźnionego taksówkarza, który chętnie wozi naszych gości z dworca do ośrodka jak równiez w drugą stronę. Taki kurs trzeba wcześniej zarezerwować telefonicznie powołując się na nasz ośrodek. Wówczas koszt przejazdu wyniesie 25-30 zł. Kontakt: PAN GRZEGORZ KOWALCZYK - TAKSÓWKARZ TEL. 695 776 010

Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy


W razie problemów, pytań i wątpliwości co do Państwa podróży prosimy o kontakt z nami (609-602-488) - chętnie pomożemy! Chcemy by nasi czuli się dobrze nie tylko w czasie pobytu u nas, ale również podczas podróży do naszego ośrodka, co składa się na pełne doświadczenie z wakacji.

Opinie Gości

Z przyjemnością prezentujemy wybrane opinie naszych Gości

Zobacz więcej
Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia.

ANNA, czerwiec 2017

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych soboowych
przez Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań” ul. Plażowa 19 78-132 Grzybowo. Przysługuje
mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia

FreshMail.pl