Wybrane opinie naszych gości:

Ośrodek zadbany czyściutki,.Jedzenie przepyszne.Byliśmy razem z żoną,oraz z wnuczką w miesiącu czerwcu.Przyjęła nas bardzo miła,sympatyczna,pani kierowniczka, Magda.,która cały czas dbała o nasz miły pobyt w Ośrodku ""Przystań;;.Tak nam tutaj sie spodobało,że w miesiącu lipcu tego roku ,przyjeżdżamy na dalszy odpoczynek dwutygodniowy.Cisza,spokój,miła atmosfera,bliskość morza,to same plusy ośrodka.Każdemu który,szuka oazy spokoju,ciszy gorąco polecamy ten ośrodek.

Grażyna,Zygmunt oraz wnuczusia .Oświęcim, czerwiec 2018

W imieniu Fundacji ADRA Polska pragnę rekomendować Ośrodek Wypoczynkowy Przystań w Grzybowie (województwo zachodniopomorskie, powiat kołobrzeski) do organizowania na jego terenie wymian i treningów młodzieżowych. Na podstawie informacji uzyskanej od uczestników tej wymiany szczególnie pragniemy wyróżnić bardzo miłą i pomocną obsługę tego Ośrodka. Zobacz opinię

Piotr Nowacki - prezes Fundacji ADRA Polska

Ciężko było wyjezdżać. Cudowne miejsce. Cisza, spokój, blisko do morza. Bardzo miła Pani kierowniczka. Jedzenie - rewelacja. Polecam!

Maria Nowicka, czerwiec 2018

Bardzo fajne miejsce. Do morza niecałe 5 min . drogi. Jedzenie bardzo smaczne - jak w domu. Cicho ,spokojnie. Polecam .

Ewa, czerwiec 2018

Janina Jankowska, maj 2018

Największym atutem tego ośrodka jest bliskość morza. Wyposażenie dosyć skromne ale schludne i czyste. Pokoje zadbane, pościel świeża. Byłem poza sezonem, więc nie wiem jak z kuchnią, ale latem wokół pełno gastronomii.

Krzystof, kwiecień 2018

We didn't stay here, but paid to come and eat each day because of their vegan menu. Excellent food wether it was breakfast, lunch or dinner.

Nathan Massey, grudzień 2016

it's a very great place with great staf

Sandro, styczeń 2018

Super schön hier

Petra Eichhorn, sierpień 2017

Miejsce jest idelane dla kogoś, kto szuka odpoczynku, oderwania od codzienności, miłej, domowej atmosfery oraz pysznego, zdrowego jedzenia. Ośrodek jest bardzo zadbany, właściciele troszczą się o wygodę i dobre samopoczucie swoich gości. Posiłki są bardzo urozmaicone i PRZEPYSZNE!

Anna, czerwiec 2017

Więcej opinii przeczytasz tutaj.

Gościliście w naszym ośrodku?

Zachęcamy do pozostawienia opinii na facebooku lub w google! Dziękujemy!

Zobacz galerię

37

miejsc noclegowych


14

przytulnych pokoi


1286

gości


20

lat doświadczeniaWyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych soboowych
przez Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań” ul. Plażowa 19 78-132 Grzybowo. Przysługuje
mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich edytowania lub usunięcia

FreshMail.pl