newsletter

Newsletter - zapisz się!„Przystań”

+48 609 602 488
  • pic1
  • pic2

Klient indywidualny

Wczasy dla seniorów

TANIE WCZASY DLA SENIORÓW I SENIOREK (OSÓB POWYŻEJ 50. R. Ż.) NAD MORZEM

Oferta czasowa: pobyt minimum 7 dni w okresie od 1 kwietnia do 31 maja i od 30 września do 31 października

CENA

  • 65 zł od osoby za jeden dzień pobytu z wyżywieniem

ZAKWATEROWANIE

  • przytulne, wygodne pokoje 2-, 3- i 4-osobowe z łazienkami (prysznic, toaleta, umywalka)

 WYŻYWIENIE TRADYCYJNE LUB WEGETARIAŃSKIE

  • dwa posiłki: śniadaniei obiadokolacja serwowane w stołówce naszego ośrodka
  • wyżywienie tradycyjne (znane potrawy oparte na drobiu i rybach oraz bezmięsne) albo wyżywienie wegetariańskie/wegańskie
  • jadłospis dostosowujemy także do specjalnych zaleceń lekarskich.

TANIE WCZASY DLA SENIORÓW I SENIOREK NAD MORZEM

Z myślą o osobach powyżej 50 r. ż. przygotowaliśmy specjalną ofertę Wczasy dla seniorów nad morzem. Mają Państwo ten luksus, że mogą wyjechać gdzieś bez czekania na urlop. Dla seniora każda pora roku jest dogodna na wypoczynek. A najlepiej wypoczywa się nad morzem!

Relaks, spokój, harmonia…
Zaciszny Ośrodek Wypoczynkowy „Przystań” w Grzybowie idealnie się do tego nadaje. Kompleks położony jest zaledwie 200 m od plaży. Z łatwością więc będą się mogli Państwo przekonać, jak relaksująco działa spacer nad morzem: bezkresny horyzont, szum fal i pejzaż piaszczystych wydm. Rześkie, nasycone jodem powietrze zregeneruje Państwa od środka. Po orzeźwiającym spacerze odpoczną Państwo w przytulnych pokojach (z łazienkami), w stonowanej kolorystyce i wygodnym wyposażeniu, które dopełnią relaksu i sprawią, że odzyskają Państwo wewnętrzną równowagę.

Nadmorskie atrakcje dla seniorów i seniorek

Latem znajdą tu Państwo ciepło, przyjemność z kąpieli w morzu i opalania. Leżąc i chodząc po nagrzanym piasku, doświadczą Państwo jego leczniczych właściwości, a wszędobylskie promienie słoneczne zapewnią Państwu naturalną witaminę D. Gwarantujemy, że także poza sezonem – jesienią, zimą i wiosną – docenią Państwo relaksujące i wyciszające właściwości grzybowskiej przyrody. Czas umilą również masaże i kąpiele borowinowe w pobliskich ośrodkach. Wczasy dla seniorów nad morzem w Ośrodku Wypoczynkowym „Przystań” to wytchnienie w sferze fizycznej, psychicznej i duchowej o każdej porze roku. Zapraszamy!

Więcej o ofercie »

Zobacz film: